Prosecco

 

 

Zawartość kakao

  60,1%

Waga

  35g

Prosecco - Przyjęło się uważać, że wina musujące towarzyszą wyłącznie wielkim okazjom. Otrzymywane metodą Charmata, Prosecco jest winem musującym którego przystępna cena zachęca by cieszyć się nim na co dzień. Szlachetne bąbelki oraz orzeźwiający, owocowy aromat i smak Prosecco w upalne dni wprawiają w błogi stan i radość. Wina te produkowane są na północy Włoch z odmiany zwanej glera, która w winach spokojnych niczym się nie wyróżnia. Jednak po wtórnej fermentacji rozwija skrzydła oferując bukiet złożony z cytrusów, jabłek, gruszek oraz nut kwiatowych. Na tabliczce Prosecco wykonanej z wytrawnej czekolady znalazły się liofilizowane jabłka i cytryny.


Kod cennika:
  

Prosecco

Czekolada o smaku Prosecco. Na jej tabliczce znalazły się liofilizowane jabłka i cytryny.

Czytaj więcej

Jutrzenka

Jutrzenka, to wyhodowana w Jaśle, pierwsza polska odmiana winorośli.

Czytaj więcej

Porto

Czekolada o smaku Porto. Aby nadać jej niepowtarzalny, charakterystyczny, dębowy zapach leżakuje zawczasu w whiskey.

Czytaj więcej

Sauvignon Blanc

Czekolada o smaku Sauvignon Blanc. Charakterystyczny szczep o cytrusowo-warzywnym zarysie z akcentami zielonej łąki.

Czytaj więcej

Chardonnay

Czekolada o smaku Chardonnay. Wina z tej odmiany produkuje się w wielu stylach. Młode są bardziej owocowe z niuansami cytrusów, owoców tropikalnych i białych takich jak jabłko czy gruszka.

Czytaj więcej

Muscat

Czekolada o smaku Muscat. Odmianę tą cechuje intensywny bukiet, na który składają się słodycz miodu, orzeźwiające cytrusy, rodzynki, lipa i korzenny, muszkatołowy niuans.

Czytaj więcej

Zinfandel

Czekolada o smaku Zinfandel. Wina Zinfandel to połączenie słodkich smaków z bukietem leśnych owoców z dodatkiem przypraw i kakao oraz zapachami skórzanymi.

Czytaj więcej

Cabernet Sauvignon

Czekolada o smaku Cabernet Sauvignon. O charakterze win z tej odmiany decyduje czarna porzeczka i mocne leśne aromaty, ciemny kolor, wysoka wytrawność win oraz nuty pieprzowe i przypraw korzennych.

Czytaj więcej

Gewurztraminer

Czekolada o smaku Gewurztraminera. To odmiana winogron z orientalną nutą powstałą ze smaków i zapachów lyche, róży, malin i czerwonego grapefruita z domieszką przypraw korzennych.

Czytaj więcej

Merlot

Czekolada o smaku Merlot. W jego bukiecie odnajdziemy śliwkę w przeróżnej postaci – świeżą, suszoną, wędzoną czy wysmażoną w postaci marmolady, znajdziemy także niuanse kawowe i kakaowe.

Czytaj więcej

Riesling

Czekolada o smaku Riesling. Kiedy jest wino z tej odmiany jest młode ukazuje najczęściej aromaty białych i cytrusowych owoców z nutami kwiatów polnych, czasem miodu.

Czytaj więcej

Syrah

Czekolada o smaku Syrah. Wina z leśnymi zapachami i niuansem tytoniowym oraz pikantną domieszką o równie potężnej taninie jak kolorze.

Czytaj więcej

Pinot Noir

Czekolada o smaku Pinot Noir. Pinot ma cienką skórkę, co sprawia ze daje wina o jasno rubinowym zabarwieniu. W aromatach odnajdziemy bukiet  rozwodnionych owoców leśnych na ściółce.

Czytaj więcej

Tokaji

Czekolada o smaku Tokaji. Najlepsze Tokaje, zwane Aszu są winem z dodatkiem słodkiego syropu wytworzonego z późno zbieranych winogron zaatakowanych szlachetną pleśnią,

Czytaj więcej

Rose

Czekolada o smaku win Rose. Wina rose łączy jedno: bukiet złożony z tak przyjemnych aromatów jak landrynka, czereśnia, wiśnia, poziomka, truskawka czy czerwona porzeczka.

Czytaj więcej

RSF Sp z o.o.

Kombornia 1,
38-420 Korczyna,
Tel.: (+48) 13 435 43 60
biuro@rsf.pl
                 

© 2013-2022, RSF Sp. z o.o.