Relaks już w trakcie podróży do SPA 

To propozycja dla tych z Państwa którzy przyjeżdżają do nas publicznymi środkami lokomocji. Chcąc sprawić, by wypoczynek w naszym hotelu rozpoczął się zanim Państwo do nas dojadą i trwał dłużej niż pobyt u nas, zapraszamy do skorzystania z różnych opcji naszego transportu, w tym bezpłatnych transferów.

Transfer z/na lotnisko w Rzeszowie:

Na życzenie Gości organizujemy transfer z/na lotnisko w Rzeszowie w cenie 199 PLN. Do dyspozycji przeznaczone są samochody ośmioosobowe - Opel Vivaro z dwustrefową klimatyzacją, przyciemnianymi szybami, powiększonym bagażnikiem oraz możliwością rezerwacji fotelika dla dziecka. Proponowany przez nas transport jest sprawdzony, nowoczesny, komfortowy i bezpieczny.

Rezerwacji oraz płatności należy dokonać poprzez Recepcję Dworu Kombornia - tel. (+48) 13 435 42 89, mail: hotel@dworkombornia.pl.
Ze względu na dostępność samochodów, transfer należy rezerwować najpóźniej na 24 godziny przed planowanym terminem przylotu/odlotu.

Indywidualny transfer lotniczy - Air Taxi:

Dzięki współpracy z certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym, możemy dla naszych Gości zorganizować transport powietrzny z dowolnego miejsca w kraju do Komborni i z powrotem. Loty realizowane są śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem. Śmigłowce są ciche, z luksusową kabiną, pilotowane przez doświadczonych pilotów.
Loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC). Operator posiada niezbędne certyfikaty oraz koncesję uprawniające do przewożenia osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej:
- Koncesja Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr ULC- LER-1/4000-027/03/12
- Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) nr PL-029/12
- Certyfikat Usług Lotniczych (AWC) nr 30/12

W zależności od modelu helikoptery mogą zabrać na pokład od 4 do 9 pasażerów.

  

 

Dojazd samochodem:

Współrzędne GPS:

Dwór 
N 49°42' 07.12" 
E 21°52' 00.40" 

Oficyna 
N 49°42' 06.19" 
E 21°51' 52.24" 

Dwór Kombornia położony jest 800 metrów od drogi krajowej nr 9 Rzeszów - Barwinek, na pograniczu miejscowości Kombornia i Iskrzynia, przy ulicy Granicznej.

Jadąc do Komborni drogą krajową nr 9, od Rzeszowa w kierunku Barwinka, należy przejechać całą miejscowość Kombornia i tuż przed tabliczką "ISKRZYNIA" skręcić w prawo, w ulicę Graniczną. 

Jadąc do Komborni drogą krajową numer 9 od strony Sanoka, Krosna lub Dukli, po zjechaniu z ronda w miejscowości Miejsce Piastowe i przejechaniu kilku kilometrów należy, za tabliczką oznaczającą koniec miejscowości ISKRZYNIA, skręcić w lewo (przy tablicy KOMBORNIA) w ulicę Graniczną.

Jadąc z Krosna do Komborni można też wyjechać drogą nr 991, w kierunku miejscowości Korczyna. W Korczynie należy opuścić drogę 991 i, po przejechaniu tej miejscowości na wprost, skręcić w prawo przed cmentarzem, kierując się znakami prowadzącymi do KOMBORNI. Następnie, po przejechaniu kilku kilometrów należy skręcić w prawo, za brązowym znakiem kierującym do Dworu Kombornia.

Odległości:

- do najbliższego polsko-słowackiego przejścia granicznego (Barwinek - Vyąný Komárnik) - 40 km
- do najbliższego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego (Medyka – Шeгини) - 96 km
- inne:
Krosno 9 km, Iwonicz 21 km, Rymanów 21 km, Dukla 24 km, Bóbrka 24 km, Sanok 37 km, Rzeszów 50 km, Solina 68 km, Przemyśl 82 km, Lwów 176 km.

From Address:
Powered by Phoca Maps

RSF Sp z o.o.

Kombornia 1,
38-420 Korczyna,
Tel.: (+48) 13 435 43 60
biuro@rsf.pl
                 

© 2013-2024, RSF Sp. z o.o.