4* HOTEL & SPA

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** - boutikowy hotel w zabytkowym zespole dworskim

Dwór w Komborni to ziemiańska siedziba, której historia sięga XVI w. Jest jednym z lepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych na Podkarpaciu. Obejmując powierzchnię 10 hektarów mieści obecnie czterogwiazdkowy, luksusowy Hotel SPA, z bogatą infrastrukturą Wellness oraz Centrum Konferencyjne i bankietowe.

W historycznych granicach założenia dworskiego zawiera się klimatyczna przestrzeń, w której znajdą Państwo to czego najbardziej potrzebuje współczesny człowiek a, to: efektywny wypoczynek, odrodzenie sił witalnych i harmonię służącą przywracaniu stanu psychicznej i fizycznej równowagi. Tak jak dawniej, tak i teraz, jest to miejsce o charakterze ekskluzywnego ustronia, stylowego i przytulnego jednocześnie.

Na odwiedzających je Gości czekają tu smaki, zapachy i doznania, na które nie mają czasu w codziennej bieganinie. Odnajdą je Państwo w aromatach sadu i ogrodów, w estetyce zabytkowych wnętrz i wykwintnej kuchni. A nade wszystko w rytuałach różnorodnych terapii opartych na wielowiekowej tradycji medycyny Dalekiego Wschodu w jakich specjalizuje się SPA Dwór Kombornia. Natomiast funkcjonujący w jego ramach Instytut Kosmetyczny z autoryzowanym Gabinetem Kosmetycznym BABOR, daje możliwość skorzystania z innowacyjnych technologi kosmetycznych wspierających pielęgnację urody.

Luksusowy Hotel SPA, z którego tylko krok w Bieszczady

Położenie Dworu Kombornia na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim czyni go doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Zapraszamy do odwiedzenia

wwwDworKombornia.pl


RSF Sp z o.o.

Kombornia 1,
38-420 Korczyna,
Tel.: (+48) 13 435 43 60
biuro@rsf.pl
                 

© 2013-2024, RSF Sp. z o.o.