ChocoWine - czekolada inspirowana winem

Linia czekolad ChocoWine jest produktem

  • ręcznie wyrabianym,
  • skomponowanym tylko z naturalnych składników,
  • w unikalnym procesie produkcji,
  • na bazie belgijskiej czekolady,
  • której akcenty smakowe i zapachowe powstały w procesie leżakowania,
  • tworzonym przez miłośników dobrego smaku: konesera wina i Mistrza Polski Cukierników.

ChocoWine, niczym wino, należy zbadać pod względem aromatu, delektować się smakiem i ocenić harmonię. ChocoWine to także uczta dla oczu ciesząca kompozycją kolorów i kształtów użytych dodatków.

Proces tworzenia jak i sama czekolada ChocoWine została pokazana w jednym z odcinków
Kuchennych Rewolucji,
a  Pani Magda Gessler określiła ją jako "pomysł na twój wykwintny smak".

O unikalnym procesie tworzenia ChocoWine:
ChocoWine to czekolady odzwierciedlające kompozycje zapachowe i smakowe win z rożnych odmian winogron, a zawartość kakao dostosowana jest do mocy wina. Proces tworzenia naszej czekolady jest unikalny. Zanim tabliczki zostaną uformowane, nadajemy czekoladzie akcenty aromatów w procesie leżakowania. Niuanse smakowe zawieramy w samej czekoladzie, a smaki przewodnie takie jak owoce, zioła, przyprawy, korzenie, a nawet grzyby czy warzywa umieszczamy na wierzchu czekolady. Nad opracowaniem receptury pod okiem sommeliera czuwał Mistrz Polski Cukierników.

ChocoWine - naturalny produkt:
ChocoWine jest tworzone od podstaw z naturalnych, najwyższej jakości składników. Nasze tabliczki wytwarzane są z czekolady wykonanej przez mistrzów belgijskich bez jakichkolwiek dodatków wzmacniających, konserwujących czy chemicznych „ulepszaczy”. Czysta czekolada łączona jest tylko z cukrem trzcinowym i tłuszczem kakaowym. Do procesu leżakowania w zapachach używamy naturalnych składników. Naturalne są także substancje dodawane do czekolady takie jak zioła, przyprawy, korzenie, kwiaty, owoce, warzywa, orzechy czy miód. Owoce dodawane do czekolady to liofilizowane produkty, w których zachowano wartości odżywcze bez nadmiernego ubytku w kolorze. Czekolada jest produktem ręcznie wyrabianym.

ChocoWine mogą Państwo nabyć  m.in. w:
Galerii we Dworze Kombornia Hotel & SPA****
Sklepie internetowym ChocoWine.pl

Zapraszamy na zakupy!!!


RSF Sp z o.o.

Kombornia 1,
38-420 Korczyna,
Tel.: (+48) 13 435 43 60
biuro@rsf.pl
                 

© 2013-2023, RSF Sp. z o.o.